ז'בוטינסקי 52 רמת גן לניווט ב WAZE
ז'בוטינסקי 52 רמת גן

03-6057775

דף הבית >> מידע מקצועי >> תגידו גבינה! לאיזה סמארטפון יש את המצלמה הכי טובה?

תגידו גבינה! לאיזה סמארטפון יש את המצלמה הכי טובה?

תגידו גבינהלאיזה סמארטפון יש את המצלמה הכי טובה?

סוני Xperia מדגם 5Z "עשה עליהבתחילת החודש (נובמבר 2015). עם מצלמה של לא פחות מ 23 מגה-פיקסלים (כן!), ומסך איכותי במיוחד ברזולוציית K4, כנראה שהגיע הזמן לארגן מחדש את טבלת הסמארטפונים הטובים ביותר מבחינת מצלמותאזמה היה לנו שם?

 

 

 

 

מצלמה המאפין השני הכי חשוב בסמארטפונים

המשתמשים מצביעים ברגלייםוניראה כי ללא כל ספק מאפייני המצלמה הם אלה שנבדקים ראשוניםאיכות המצלמההסלפים שתוכלו לצלםהפילטרים והאפשרויות הנוספות לצילומים בסמארטפון שלכם מהוויםכפי הנראהמשתנים חשובים מאוד בבחירת הסמארטפון הבא של משתמשים רבים בארץ וברחבי העולם.

אז יצאנו ובדקנוקראנו תסקירים ואנחנו גאים להביא אליכם את רשימת הסמארטפונים הטובים ביותר שתוכלו להשיג לעצמכם הנה היא לפניכם!
 

במקום הראשוןללא כל ספק, Sony Xperia Z5

אתר DxOMark בדק ופרסם כי זוהי מצלמת הסלולר הטובה ביותר בסמארטפונים עד כהעם ציון כולל של 87 עבור מאפייני המצלמהגם סוני עצמם טוענים כי מדובר במצלמה שונה משמעותית ממצלמות הדגמים הקודמים שלהםמה שונה בהמסך ענק ברזולוציית HD נפלאה (K4), מצלמה אחורית של MP23 ומצלמה קדמית של MP5, תמיכה בצילום וידאו באיכות FULL HD, מיקוד אוטומטי מהיר (0.03 שניות לטענת אנשי סוני), זום 5X עוצמתי עם טכנולוגיית "תמונה ברורהלקבלת תוצאות חדות ובהירותטכנולוגיה חדישה לצילום בתאורה חלשה או בתנאי ערבועוד.
 

LG G4 – ממש לא פראייר בתחום הצילום

הסמארטפונים מבית LG לאט כובשים את ישראלעם מכשיר הדגל 2G שהיה נפלאאחיו 3G שהיה מפתיעועכשיו ה - 4G, מכשיר הדגל החדש שהתחיל להימכר בישראל ממש לאחרונה.

פרט למסך ענק (5.5 אינץ’, גדול יותר מכל הסמארטפונים המתחריםברזולוציית K2, תמצאו מצלמת MP16 נהדרתעם מיקוד לייזר מהירמייצב אופטי משוכלל לתמונה יציבהמפתח צמצם משופר המאפשר צילום בתנאי תאורה מאתגרים או חשוכיםועוד.
 

סמסונג גלאקסי 6S – לא מאכזב

סמסונג גלאקסיאשר הושק בארץ בפברואר השנה (2015), מציע צילום ברזולוציה של MP20, פילטר חשיפה משופרמנגנון אוטומטי לפוקוס ויכולות צילום נפלאות בתאורה מוגבלתייצוב תמונה אופטי (כמו שראינו ב - 5S) מאפשר קבלת תמונות חדות גם בצילום מאתגר ובתנועה.
 

מה השורה התחתונה?

אם אתם רוכשים סמארטפון בעיקר בשביל לקבל מצלמה טובה הנה לפניכם שלושת האפשרויות הטובות ביותר על פי סקרים מקצועיים השנהמצלמה בעלת רזולוציה גבוההיכולות מיקוד וחשיפה לאור טובותואם אפשר גם כמה פילטרים מסקרנים תאפשר לכם "ללכוד רגעים מהחייםבאיכות גבוהה למזכרת.