ז'בוטינסקי 52 רמת גן לניווט ב WAZE
ז'בוטינסקי 52 רמת גן

03-6057775

דף הבית >> מידע מקצועי >> מסתמן - LG כיום עם הגידול הרב ביותר בכמות המשתמשים

מסתמן - LG כיום עם הגידול הרב ביותר בכמות המשתמשים

מסתמן - LG כיום עם הגידול הרב ביותר בכמות המשתמשים

זוכרים את הימים ההםפעם מזמןבהם חברת Apple החזיקה בנתח שוק של כ - 80% ממשתמשי הסמארטפוןבעוד הסמארטפונים מבוססי מערכת הפעלה מבית גוגל (Android) דשדשו ולא ניראה שהם תופסים תאוצהובכןכולנו כבר שכחנו מהמציאות הזוכאשר בספטמבר 2015, כך על פי סקר מבית ComScore, הטלפונים מבוססי IoS בארה"ב היוו פחות מ - 43% מהשוק.

 

 

 

 

לעומת זאתמי שזינקה זינוק משמעותי (של מעל אחוזבשלושה חודשים!) היתה חברת LG, עם ה - LG G4 וה 10V שהוכרז לאחרונה כפאבלט יוקרה במחיר תחרותי במיוחדמסתמן שלא רק בארץ יותר ויותר משתמשים מעדיפים סמארטפונים מבית LG – גם בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלותההעדפה כבר ניכרת.
 

מה הם אוהבים שםבאמריקה?

על פי אותו הסקרשנערך בספטמבר 2015 ונתוניו הוצגו בהשוואה לסקר קודם שנערך רק שלושה חודשים קודם לכןניראה כי בעוד Apple מאבדת מכוחההיא עדיין מחזיקה בנתח השוק הגדול ביותר (כאמורכ - 43%). לאחריה סמסונג עם 27% אבל עם ירידה בכמות המשתמשים של 0.5% ביחס לסקר הקודםמייד לאחריה,תמצאו את LG, עם כמעט 10% מהמשתמשיםוקפיצה של 1.1% ביחס לסקר הקודםמוטורולה ו HTC מדשדשות מאחורשתיהן עם ירידה של 0.1% בכמות המשתמשים.

אגבככלללפי אותו הסקרכמעט 53% מבעלי הסמארטפונים בארה"ב משתמשים בסמארטפונים מבוססי אנדרואידלעומת 43% המעדיפים את IoS של אפלוכל השאר נחלקים בין מערכות ההפעלה של מייקרוסופטבלאקברי וגם - Symbian.
 

למה דווקא LG?

חברת LG הקוריאנית לא היתה אחת ששמים אליה לבעד שהגיע אלינו ה - LG G2. המכשיר היה פשוט מכשיר טובעם מצלמה מהפכנית, Skin ייחודי של LG מעל למערכת ההפעלה מבית גוגלחומרה איכותית ומאפייני תוכנה לא רעים בכללעם מסך גדול במיוחד ברזולוציה נפלאה ה 2G יצר לעצמו קהלשהלך וגדל ככל שהחודשים נקפוגם ה - 3G לא הכזיבוסיפק שיפורים נדרשים ביחס לאחיו הגדול ואיכות שימוש נפלאהכעתעם ה - 4G שגם הוא מתאפיין במפרט מרשים ניראה ש LG בהחלט בדרך למעלהבארץ ובעולם.