ז'בוטינסקי 52 רמת גן לניווט ב WAZE
ז'בוטינסקי 52 רמת גן

03-6057775

דף הבית >> מידע מקצועי >> היכונו היכונו! ה LG V10 בדרך!

היכונו היכונו! ה LG V10 בדרך!

היכונו היכונו ה LG V10 בדרך!

בשבועות הקרובים (17 לנובמבר, 2015) צפויה יצרנית הסמארטפונים האהובה LG להכריז על סמארטפון נוסף בסדרת היוקרה שלה V, פאבלט קשוח ושובב שצפוי להימכר בארץ החל מסוף נובמברמה יש בולמה הוא מיוחדוכמה הוא צפוי לעלותעל כך ועודבמאמר שלפניכם.

 

 

 

מי אתה, LG V10?

ה 10V מצוייד במפרט חומרה מרשים אפילו עבור מכשיר פרימיוםוכמה פונקציות שיפתיעו את הוותיקים שבמשתמשיםנתחיל במראה מדוברללא ספקבמכשיר נאה למראהבאריזה העשויה רובה חומר רך ונעים למגע בשם Dura-Skin ומסגרת מפלדת אל חלדהמקנה למכשיר עמידות מפתיעה בנפילות ותנאי שטח.

מעבד המכשיר הינו מעבד קוואלקום SnapDragon 808 בעל שש ליבותעם GB64 של אחסון ואפשרות להרחבה באמצעות כרטיס Micr SD. זיכרון ה RAM – GB4.

סוללה עוצמתית בקיבולת של 3,000 מילי אמפר לשעהמציעה מכשיר שפועל לזמן רבואם זה לא אטרקטיבי מספיקצרפו כך את טכנולוגיית הטעינה המהירה המאפשרת טעינה מלאה של המכשיר בתוך פחות משעהוקיבלתם קלף מנצח עבור ה LG V10.

מסך קוואנטום בזולוציית Quad HD ובגודל 5.7 אינץ‘, מכיל בתוכו עוד הפתעה מסך פצפון ועצמאי בגודל 2.1 אינציםאשר מאפשר להציץ בשעה או לבדוק סמס שזה עתה התקבלמבלי לצרוך את כמות האנרגיה (זמן הסוללהשל הפעלת המסך כולו.

יכולות המצלמה של המכשיר מפתיעות גם הן בין השארתמצאו במכשיר החדש רמת שליטה ידנית הן על צילומי הסטילס והן על צילומי הוידאו (כולל אפשרות לבחור ידנית בכמות הפריימים לשנייה בצילום וידאו), מצלמת סלפי קדמית בעלת עדשה כפולההמספקת איכות גבוהה של צילוםואפשרויות ייחודיות לזווית צילום רחבה בצילומי Groofie, סלפי קבוצתי.
 

כמה יעלה לנוהתענוג?

ובכןאולי יפתיע לגלותכי LG שומרת על מתח מחירים תחרותי ביחס למתחרה הגדולה שלהסמסונגומציגה את הפאבלט הנחשק במחירים נמוכים ביחס ל - Galaxy Note 5, המתחרה הישיר שלהמחירי ההשקה צפויים להיקבע בסביבות ה - 4,000 ש"ח או פחות