ז'בוטינסקי 52 רמת גן לניווט ב WAZE
ז'בוטינסקי 52 רמת גן

03-6057775

דף הבית >> מידע מקצועי >> האפליקציות שיבטיחו לכם נסיעה נעימה ובטוחה!

האפליקציות שיבטיחו לכם נסיעה נעימה ובטוחה!

האפליקציות שיבטיחו לכם נסיעה נעימה בטוחה


הסמארטפונים שלנו מסייעים לנו בתחומים רבים בחיים ובכללם השימוש שאנו עושים בכלי הרכב שלנוכבר מזמן שאיננו צריכים לקבל הנחיות כיצד להגיע ממקום למקוםלהיעזר בספרי דרכיםמפות נייר וכו’. אפליקציית waze מספיקה כדי להבטיח שנמצא בקלות את מחוז חפצנוישנן עוד אפליקציות רבות שבכוחן להקל עלינו את התנועה בדרכיםבפיסקאות הבאות נתאר בפניכם כמה מן המובילות שבהן.

 

 

 

אפליקציית העוקבת אחר תקינות מכאנית 
אפליקצית אנגי מתחברת באלגנטיות למחשב הרכב (באמצעות רכיב שניתן להזמין מאתר החברה ולקבל בדוארומרגע זה היא עוקבת אחר נתונים כגון לחץ שמןתפקוד המצברצריכת דלק ועודאת נתונים הנצברים ניתן לשדר למוסכים שבאזור ולקבל מהם הצעות מחיר לטיפולים תקופתיים תוך שאתם יודעים בדיוק מה צריך לבצע.

 

בטיחות לילדים
אחת הסכנות הגדולות לילדים הנוסעים עימנו ברכב היא שיישכחו נעולים ברכבאפלקצית Don’t forget kids in the car מסייעת במניעת מצבים הרי גורל שכאלה שפוט על ידי השמעת תזכורת בכל עת שמרחקים מן הרכבהתזכורת מושמעת מרגע שהדיבורית ברכב חשה שהמכשיר יוצא מטווח קליטהמובן שזהו אינו פתרון מושלםשהרי ייתכן וגם הטלפון נשאר ברכב או שלא הופעלה הדיבורית אולם מי שנוהג להשתמש בדיבורית אלחוטית יכול בהחלט להיעזר בה.

 

הפעלה קולית מאפשרת השארת שתי ידיים על ההגה
אפליקציית Bipit הופכת את המכשיר לנשלט באמצעות פקודות קוליות בעבריתניתן להכתיב הודעות טקסטלקבוע תזכורותלחייג לאיש קשר מסויםלנגן שירים ואפילו לתרגם משפטים קצרים.

 

לדעת מה לחץ האוויר שצריך למלא בו את הצמיגים
כמעט כולם מכירים את המצב בו מחליטים לעצורלבדוק ולמלא במידת הצורך לחץ אוויר בצמיגים אולם אז מגלים שאיננו זוכרים מה הלחץ שצריך למלא בו את הצמיגים ברכב שלנואפליקציית "מה הלחץחוסכת את הצורך להתחיל לחטט בספרי הרכב או להתקשר למוסכניקמזינים את יצרן הרכבהדגם ומידת הצמיג (שרשומה על גבי הצמיג כך שקל למצוא אותהומקבלים את הנתון המבוקש.

 

כצפוי אפליקציית waze היא המרכזית מבין אלה המסייעות לנו בדרכים. Waze משיקים חדשות לבקרים תוספות ושיפוריםכך למשל האפליקציה עברה לאחרונה עיצוב תצוגה מחדש.